Pozew o rozwód bez orzekania o winie dla osób nie posiadających małoletnich dzieci

Prawnikrodziny.pl - Kancelaria Prawna Adam Marzycki -

Rozwód bez orzekania o winiepozew o rozwód za porozumieniem stron – szybki pozew bo obecnie są sytuacje w których można uzyskać rozwó nawet bez konieczności stawienia się w Sądzie w czym chcemy Wam pomóc.

Nasi prawnicy za Was napiszą pozew o rozwód wraz z porozumieniem rozwodowym jeśli jesteście zgodni co do rozwodu. Proszę pamiętać, że aby Sąd wydał orzeczenie o rozwodzie musi nastąpić trwały i zupełny rozkład pożycia małżeńskiego. Chodzi nie tylko o sex ale również o wspólne gospodarstwo domowe (np. wspólne zakupy czy gotowanie). Jeśli masz wątpliwości to możesz skorzystać z porady prawnej przez telefon (również podczas procesu): rozwód porady prawne

Korzystając z naszej oferty otrzymasz nie tylko gotowy pozew o rozwód ale też porozumienie rozwodowe (wymagane przez sąd) i dodatkowy załącznik stanowiący zeznania na piśmie dzięki czemu Sąd może Was zwolnić z obowiązkowego stawiennictwa przed Sądem – to przyśpiesza wydanie rozwodu. Możesz też wynająć naszych adwokatów do kompleksowej obsługi prawnej w tym reprezentowania Cię na sali rozpraw podczas procesu.

Jeśli chcesz abyśmy jedynie  napisali dla Was pozew o rozwód to wystarczy wypełnić poniższy formularz, dokonać płatności za usługę i w ciągu 3 dni otrzymasz gotowy pozew o rozwód za porozumieniem stron na e-mail wraz z poradą gdzie i z czym wysłać pozew o rozwó bez orzekania o winie.

wypełnij formularz

Proszę o wypełnienie poniższego formularza własnymi słowami a my zredagujemy go na właściwe pismo sądowe.

Aby uzyskać pozew o rozwód bez orzekania o winie (nawet w 3 miesiące) wystarczy wypełnić poniższy formularz a na koniec uiścić opłatę za usługę 249zł i w ciągu 3 dni otrzymacie gotowy pozew wraz z poradą jak i gdzie wysłać pozew.

Może się wydawać że pytań jest sporo, ale dzięki temu jest szansa na szybki rozwód
bez zbędnych pism sądowych o uzupełnienie brakujących informacji.

Dane powoda (osoby wnoszącej pozew)
Dane strony pozwanej (małżonka)
Dane dotyczące małżeństwa
Informacje o przebiegu małżeństwa
Ewentualne uwagi
Załączniki
informacje dotyczące płatności

Proszę o wypełnienie poniższego formularza.

Może się wydawać że pytań jest sporo, ale dzięki temu jest szansa na szybki rozwód
bez zbędnych pism sądowych o uzupełnienie brakujących informacji.

Dane do przelewu

Kancelaria Prawna
Katowice Korfantego 51

Numer rachunku

ING Bank
04 1050 1243 1000 0090 6154 0358

Tytuł wpłaty

Pozew dla …. (wpisać wybrany pozew
i swoje imię oraz nazwisko)