Alimenty, jak uzyskać alimenty

 

Pozew o alimenty, jak napisać pozew o podwyższenie alimentów lub kiedy mogę przestać płacić alimenty?

 

Alimenty pomoc prawna w napisaniu pozwu

 

Sprawy o alimenty to pozew o alimenty, pozew o podwyższenie alimentów, pozew o obniżenie alimentów oraz pozew o uchylenie obowiązku alimentacyjnego. Nasza kancelaria umożliwiła w sposób prosty i tani zamówienia odpowiedniego pisma procesowego wraz z poradą gdzie i jak go złożyć aby uzyskać sukces w własnej sprawie.

 

Jeśli chcą Państwo abyśmy napisali dla Was:

– pozew o alimenty , pozew o podwyższenie alimentów,

– odpowiedź na pozew o alimenty lub odpowiedź na pozew o podwyższenie alimentów

– pozew o uchylenie alimentów bądź odpowiedź na pozew o uchylenie obowiązku alimentacyjnego

to wystarczy wybrać odpowiedni formularz z oferty: https://prawnikrodziny.pl/nasza-oferta/alimenty/

Następnie wystarczy wypełnić formularz i dokonać płatności za usługę, a w ciągu 3 dni otrzymacie profesjonalnie napisany pozew. Możecie też skorzystać z telefonicznej porady prawnej z zakresu prawa rodzinnego.

 

Pamiętaj, że w przypadku alimentów Sąd przede wszystkim bierze pod uwagę potrzeby dzieci i możliwości zarobkowe rodziców. Nie chodzi o to ile rodzic zarabia a ile mógłby biorąc pod uwagę jego wiek, stan zdrowia, wykształcenie i aktualna sytuację na rynku pracy. Zaś alimenty należy płacić tak długo aż Sąd nie uchyli obowiązku alimentacyjnego – sąd uchyla obowiązek alimentacyjny w skutek pozwu zobowiązanego, a nie z urzędu. Jeśli masz zaległości w płaceniu alimentów to nie tylko możesz odpowiadać karnie ale też Starosta może odebrać Ci uprawnienia do prowadzenia pojazdów (praw o jazdy).

 

Nasza Kancelaria Prawna specjalizująca się w prawie rodzinnym oferuje również porady prawne przez telefon w sprawach o rozwód, alimenty i opiekę nad dziećmi: https://prawnikrodziny.pl/nasza-oferta/porady-prawne-przez-telefon/

 

alimenty i rozwód

Sprawy rozwodowe i alimenty pomoc prawna www.prawnikrodziny.pl

 

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Drukuj
może zainteresuje cię także...